IX Zawody o Puchar Prezesa PGE GiEK S.A.

Na Zbiorniku Wawrzkowizna Koło nr 3 Górnik w Bełchatowie miało zaszczyt zorganizować coroczne drużynowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa PGE GiEK S.A.. Była to już lX edycja tej imprezy, która tradycyjnie odbyła się w dyscyplinie gruntowej. W tym roku do dwudniowej rywalizacji przystąpiło 17 drużyn reprezentujących oddziały, spółki i związki zawodowe z całej grupy PGE GiEK S.A..
Zawody punktualnie o godz 12 rozpoczął przedstawiciel Zarządu Pan Rafał Smejda życząc uczestnikom sukcesów i dobrej zabawy. Po krótkiej odprawie zawodnicy udali się na wylosowane stanowiska i o godz 13 rozpoczęli rywalizację. Całe zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze i były dobrą okazją do rozmów i dyskusji z przyjaciółmi z różnych części Polski. Pogoda wyjątkowo dobrze sprzyjała zawodnikom jak i pozytywnie wpłynęła na żerowanie ryb.
Regulamin zawodów przewidywał dwie klasyfikacje : drużynową i indywidualną oraz dodatkowo była przewidziana nagroda za największą rybę.
IX Drużynowe Gruntowe Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa PGE GiEK S.A. wygrała drużyna reprezentująca nasze Koło w składzie Przemysław Simkowski i Patryk Brzeszczyński.
W klasyfikacji indywidualnej najlepszym zawodnikiem okazał się Zbigniew Brzeszczyński z KWB Bełchatów.
Wyniki w klasyfikacji indywidualnej :
1. Zbigniew Brzeszczyński - 12450 pkt
2. Przemysław Simkowski -11730 pkt
3. Adrian Murawski - 7510 pkt
Wyniki w klasyfikacji drużynowej:
1. Koło Górnik l ( Brzeszczyński P, Simkowski)
2. KWB B-tów II ( Brzeszczyński Z, Franek)
3. Koło Górnik ll ( Słok, Zywert)
Największa ryba zawodów - karp o wadze 1520 g złowiony przez kolegę Grzegorza Próbę ( MegaSerwis)
Nielada wyczynu dokonał kolega Leszek Stasiak, na którego "specyfiki" skusił się nawet żółw 🙂
Zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.
Szczególe podziękowania dla Zarządu PGE GiEK S.A. oraz Koła Górnik za dostarczenie dodatkowych upominków dzięki którym każdy uczestnik został nagrodzony za rywalizację.
Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla Pana Rafała Smejdy za wręczenie pucharów i nagród oraz miłe zakończenie imprezy.
Zawody tradycyjnie zakończyliśmy wspólnym grillem.
Z tego miejsca serdecznie już zapraszamy na przyszłoroczną X jubileuszową odsłonę tych zawodów!